"מכשיר הומאוטון"
שוטפים
 
© Copyright, ABMedicalsolution, 2007
היתרונות

"לא חשוב מה מעורר מחלה, חשוב מה מרפא אותה" צלס אבל קורנליי
בואו נעשה היכרות. אני, אנה וורשבסקי, נציגת החברה "הומאוטון" בישראל. ברצוני לספר לכם על החברה שלנו בישראל. מטרתנו העיקרית היא לעדכנך בנוגע למגוון רחב של שיטות ושירותים רפואיים בארץ. הם מאפשרים לשקם ולשמר את בריאותך, לשפר את רמת הפעילות הפיזית והשכלית, לנטרל את השפעתם השלילית על הגוף של הסביבה האקולוגית המזיקה, הקרינה המוגברת, משברים, וכן להגן על הגוף מפני מזיקים ורעלים למיניהם. היום נכיר לך את פרי הפיתוח הייחודי של מדענים רוסיים, אשר רכש מוניטין בישראל, - מכשיר "הומאוטון". המכשיר "הומאוטון" מתכוונן באופן אוטומטי לפרמטרים אינדיווידואליים של הגוף, משלב את שיטות ההשפעה הפיזיולוגיות ביותר, נייד וידידותי למשתמש. מכשיר "פלא" זה יאפשר לך ליצור איזון דינמי קבוע בין הגוף שלך לסביבה, ישמור על רמת חסינות גבוהה ועל איזון הבריאות. המכשיר "הומאוטון" משמש לריפוי ומניעה של מחלות, כגון: טרשת עורקים, תסמונת עייפות כרונית, אלרגיה, בעיות המערכת החיסונית, סוכרת, קצרת הסימפונות, מחלות טפיליות ועוד. כמו כן המכשיר יוצר מים ממוגנטים, אשר גם הם מרפאים מחלות רבות. כעת ניתן לרכוש את המכשיר "הומאוטון" גם בישראל! וכתוצאה מכך יפחתו ביקורי הקבע שלך אצל רופאים וכן תלונות על חולי כרוני. ביקורים אצל רופאים יתמעטו, וכן גם רכישת התרופות, כאשר בחלק מהמקרים לא תצטרך אותן כלל נכון להיום המכשיר "הומאוטון" עבר את כל המבדקים הנחוצים במכון התקנים הישראלי. בכל שאלה ניתן לפנות בטל':פל. 050-5236423. טל. 04-8251730

היתרונות הבולטים של המכשיר "הומאוטון":
1. המכשיר נותן משוב ביולוגי, דהיינו הוא מתכוונן באופן אוטומטי לתדר ההשפעה הנחוץ לגוף במהלך כל טיפול בודד.
2. "הומאוטון" מכיל מקרן ייחודי, היוצר שדה מגנטי הזהה לשדה הגיאומגנטי הטבעי של כדור הארץ.
3. "הומאוטון" מיישם השפעה של תדרים בינוניים, דבר המבטיח יעילות גבוהה יותר בהשוואה למכשירים אלקטרו-טיפוליים קיימים, אשר מרביתם פועלים בתדרים נמוכים וגבוהים. תדרים בינוניים בהם פועל "הומאוטון" משפיעים ברמת התא, מבלי לגעת תוך כדי ברמות סוב-תאיות ועמוקות אחרות של הגוף.
4. מבין מנגנוני ההשפעה העיקריים של המכשיר "הומאוטון" ניתן למנות: עידוד ושיקום של תפקוד מערכת העצבים המרכזית.
5. "הומאוטון" - נייד ונישא, דבר המאפשר להשתמש במכשיר הן בזמן מנוחה והן בעבודה. הוא מגיע עם כיסוי מיוחד לצורך נשיאה נוחה על הגוף.
6. "הומאוטון" מיוצר במפעל היי-טק עם רמת בקרת איכות גבוהה, התואמת לדרישות ענף החלל, דבר המבטיח את בטיחותו ואריכות ימיו.
7. בתקופת רישום המכשיר עבר את כל המבדקים הקליניים, הטכניים והטוקסיקולוגיים הנחוצים במוסדות מורשים של מערך הפיקוח על ענף הבריאות ברוסיה.
8. "הומאוטון" מגביר את יעילות השפעת התרופות, מקצר את מועדי הטיפול ומשפר את יעילותו.
9. הטיפול באמצעות "הומאוטון" מומלץ הן במסגרת טיפול רפואי כוללני והן בתור מונותרפיה.
10. המכשיר נוח לשימוש, בטיחותי ויעיל.

אין זה סוד

כל הרופאים, ולא משנה מהו תחום התמחותם, חייבים להודות בעובדה שלפי עדויות הפרקטיקה בתחום של אנטומיה פתולוגית, ב-90% מהגופות בהן נעשתה נתיחה שלאחר המוות, נמצאה כמות עצומה של תולעים ענקיות וכן של מיקרו-אורגניזמים פשוטים וחד-תאיים.
למעלה מ-4.5 מיליארד איש בעולם סובלים ממחלות טפיליות. מדי שנה מחלות זיהומיות וטפיליות גוזלות את חייהם של 16-15מיליון איש. ארגון הבריאות העולמי פרסם דו"חות, מתוכם עולה שעד 80% מכלל המחלות הקיימות באדם נגרמות באופן ישיר על-ידי טפילים, או הינן תוצאה של פעילות טפילים בגופינו!
אין זה סוד, שקצרת הסימפונות נושאת לעתים קרובות אופי טפילי: סיבת המחלה היא טפיל המתקיים בכבד – המוצץ.
אין זה סוד, שסוכרת בחלק מהמקרים נוצרת כתוצאה מהשתלטות טפילים (עלקת הבקר).
אין זה סוד, שאקזמה ופסוריאזיס הינן מחלות הנובעות מגרעון בצורן, ממנו ניזונים הטפילים, אשר מצאו מקומם בגוף האדם.
אין זה סוד, שמנגנון ההפעלה להתפתחות דלקות פרקים הוא לעתים קרובות הטפילים.
אין זה סוד, שטפילים פשוטים חד-תאיים פוגעים בגוף התינוק עוד בהיותו עובר בבטן אימו ולצורך מאבק בהם אסור להשתמש בתכשירים אנטיביוטיים, הקרנות וניתוחים. הטפילים גורמים להיווצרות אלרגיות בגוף, פוגעים בעמידותו בפני מחלות זיהומיות, יוצרים נטייה למחלות כרוניות, פוגעים בתפקוד המערכת החיסונית, וכן מצמצמים את יעילות החיסונים.האדם יכול להיות "הבעלים" של למעלה מ-2,000 סוגים של טפילים שונים, החל במיקרו-אורגניזמים זעירים וכלה בתולעים של כמה מטרים. הטפילים חיים לא רק בתוך המעי  (להמשך)

תגובות

ארינה מערד (טפילים, מערכת חיסונית, קצרת הסימפונות, תסמונת עייפות כרונית, מים ממוגנטים). תודה על מכשיר הפלא! בתחילת ספטמבר הוריי רכשו אותו עבור בני, שסבל נורא מתולעים, בהם נדבק בגן, ואני ממש לא רציתי לתת לו את התרופות האיומות הללו! כעת אני רגועה: יש לנו הגנה טובה מפני טפילים אלו. וזה נכון לגבי כל בני המשפחה, הרי גם אנחנו היינו צריכים ליטול את התרופות האיומות הללו! ברגע שהתולעים נעלמו הילד התחיל לישון בשקט, הוא כמעט שאינו חולה, וכבר שכחנו מה זה אנטיביוטיקה. בעלי סובל שנים ארוכות מאסטמה, ובארץ האקלים והעבודה הקשה החמירו עוד יותר את מצבו. הוא התחיל להשתמש במכשיר עוד באוטו (תוך כדי נסיעה!!!). מצבו השתפר והוא ממעיט להשתמש בתרסיסי סטרואידים. תודה שהבאתם את המכשיר הזה לישראל! כעת אנו ממליצים עליו לכל מכרינו.
דוד, חיפה (טפילים, מערכת חיסונית, מים ממוגנטים, אלרגיה). רכשתי את המכשיר לפני כחודש. דאגתי מאוד, שמא שוב פעם "עבדו" עלי (אני - פנסיונר). בימים הראשונים לא הרגשתי השפעה ניכרת, אבל אשתי שמה לב אחר כך שהפסקתי לבקש ממנה תרופות נגד צרבת ותחושת כובד בבטן. וגם אני שמתי לב, שהפסקתי לקום בלילה לשירותים בגלל בלוטת הערמונית. כשהתחלתי לשתות גם את המים הממוגנטים (את תכונות הפלא של מים אלה אני מכיר עוד ממזמן, וכעת כל כך קל ופשוט להכין אותם), כבר בימים הראשונים התחלתי לשים לב לכך שמצבי הכללי משתפר, אני מרגיש רענן יותר, המעיים מתפקדים כמו שעון, ואני כבר הספקתי לשכוח איך זה. תודה שהבאתם את מכשיר הפלא הזה לישראל!
אירינה, תל-אביב, 01.11.08 (סוכרת, ארטריטיס, מים ממוגנטים). רכשתי את המכשיר בסוף השנה. אני משתמשת בו לפי ההתוויות, ושותה מים ממוגנטים. במשך כמה ימים סבלתי מכאבים במפרקים, - אני סובלת מארטריטיס וצינית. אחר כך הכל עבר. בדרך כלל בעונה זו המפרקים כואבים מאוד, קשה ללכת. כעת כל זה נעלם כאילו לא היה. תפקוד המעיים הסתדר. אצל חברה שלי לפני כמה חודשים רמת הסוכר בדם חזרה לתקנה. אני בודקת את שלי: בינתיים רמת הסוכר עוד עולה מדי פעם, אבל באופן כללי המצב השתפר משמעותית. הרופא צמצם את מינון התרופות והתפלא מאוד. הוא אף ביקש לראות את המכשיר והמליץ להמשיך ולהשתמש בו. כמה טוב שניתן לרכוש את המכשיר מבלי לצאת מהבית – באמצעות הדואר. תודה

עקרון השפעה רפואית של המכשיר "הומאוטון" מבוסס על שיטות מגנטותרפיה ואלקטרותרפיה. המכשיר משפיע השפעה הומאוסטית על איברים ומערכות שונות, מעודד את עמידות הגוף בפני השפעות שליליות, מחזק את מנגנוני המגננה וההסתגלות של הגוף.

שדה פעימות מגנטי, המשודר על-ידי המכשיר הינו בעל השפעה נוגדת דלקות, בצקות, מקטין את רמת התוקפנות האאוטואימונית, מעודד נורמליזציה של ההומאוסטז ומצמצם את רמת המתח בתגובות ההסתגלות של הגוף, מעודד את מחזורי המיקרו ואת שיקום הרקמות ומשפיע השפעה מהותית על מצב מורפו-תפקודי של התימוס – האיבר המרכזי במערך אימונוגנז.

מכשיר "הומאוטון"
התוויות שימוש

·         מחלות אף, אוזן, גרון (דלקות אף, סינוסיטיס, דלקות שקדים, דלקות בית הלוע, דלקות אוזניים (לא מוגלתיות), דלקות הלוע).

·         מחלות חריפות וכרוניות של דרכי הנשימה (דלקות קנה, דלקת סמפונות, דלקת ריאות גדושה ומוקדית, אסטמה של הסמפונות).

·         מחלות דרכי השתן ואברי המין (דלקת ערמונית כרונית, עקרות שניונית, אין אונות, דלקת רירית הרחם, הפרעות במחזור ותסמונת טרום וסטית – PMS, לקות בתפקוד השחלות)

·         מחלות עור (אקנה, סמטת, פצעים המגלידים באיטיות, כיבים, פסוריאזיס).

·         מחלות ופגיעות במערכת התמך והתנועה (ארטריטיס, ארטרוזיס, יבלות, חבטות, נקעים ברצועות, שטפי דם)

·         הפרעות בתפקוד המערכת האנדוקרינית וחילוף החומרים (סוכרת מסוגים) I ו-II, אנגיו

·         תסמונת עייפות כרונית, עייפות יתר

·         תסמונות כאב מסיבות שונות